Łatwiejsze życie dla przedsiębiorców

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie musi być koszmarem

Wysokie składki, ogromne miesięczne koszty prowadzenia działalności gospodarczej – to codzienność dla tych, którzy próbują rozwinąć swój biznes. Rząd robi wszystko, aby wysokimi opłatami oraz regulacjami prawnymi utrudnić życie przedsiębiorcom. Chcę ten trend odwrócić poprzez wprowadzenie niższych podatków oraz prostsze regulacje prawne. To dzięki Wam, jako niezależny kandydat, jestem liderem listy Konfederacji w okręgu katowickim. Sposób, w jaki wspólnie wygraliśmy prawybory na początku 2023 roku pokazały, ze wolnych ludzi w Polsce nie brakuje. Oto krótkie przypomnienie naszych wspólnych emocji i walki o wolną Polskę:

Traktowanie interesu Polski ponad wszystko

Mając na uwadze, że nie mieszkamy sami na planecie, jako poseł w pierwszej kolejności chcę dbać o interes Polaków, bowiem... jestem Polakiem.

Rozliczenie winnych

Od marca 2020 roku doszło do licznych nieprawidłowości w związku z wprowadzoną przez rząd polityką covidową. Czas rozliczyć winnych. Nie można rozkradać własnego kraju bez konsekwencji.

Polityka klimatyczna

Chcę, aby Polacy jeździli samochodem takim, jakim chcą i nie musieli wdrażać niezrozumiałej polityki klimatycznej Unii Europejskiej w tym zakresie. Każdy z nas jest wolny i nie zgadzam się na dyktat wdrażany przez globalistów.
Musi nas być więcej

Dołącz do mojej walki

Od lata Polacy muszą dokonywać wyboru: Koalicja Obywatelska lub Prawo i Sprawiedliwość? Przecież to ta sama ekipa. A co jeśli istnieje alternatywa?
Dołącz i buduj ze mną normalną Polskę
Walczymy razem!

Wspieram Grzegorza, bo...?

“Wspieram Grzegorza, bo wierzę w Wolną Polskę! Wspieram Grzegorza, bo chcę realizować swoje marzenia w Wolnej i Uczciwej Polsce! Wspieram Grzegorza, bo mój wybór, to uczciwa władza!”

Alicja

Alicja

“Wspieram Grzegorza, bo… widzę w Nim nadzieję na lepsze jutro! Ma twardy kręgosłup moralny i widzę w Nim dobro!”

Rafał

Rafał

“Głosuje na Grzegorza Płaczka bo … miał odwagę w trudnym czasie stawiać pytania i mówić prawdę”

Adam

Adam

Walcząc o mandat posła, marzę o tym, aby móc nadal pomagać Polakom!

Moja Fundacja Nowe Spektrum (www.NoweSpektrum.pl), w ostatnich latach starała się pomagać walczącym Polakom.

Było ciężko, nieraz stresująco, ale staliśmy w jednym szeregu wszyscy razem.
Oto bohaterowie naszych czasów – Polacy, którzy… nie boją się mówić, że walczyli z systemem o swój honor.

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń

e-mail

Wyślij wiadomość